Ga naar de inhoud

Praktijkopleidersbijeenkomst BG intervisie

Over deze scholing

2 accreditatiepunten

Voor:

  • ABSG voor de categorie arbeid en gezondheid - bedrijfsgeneeskunde

GAIA ID nr 612528

  • 20% Samenwerking
  • 40% Leiderschap/organisatie
  • 40% Professionaliteit (en kwaliteit)

De rol van praktijkopleider voor onze aios is van grote waarde. Tijdens deze bijeenkomst kijken we alvast vooruit naar het nieuwe opleidingsplan en verkennen we welke ontwikkelingen eraan komen. We bespreken wat deze veranderingen in de toekomst kunnen betekenen voor jouw dagelijkse praktijk.

Tijdens deze interactieve bijeenkomst geeft onderwijskundige Tanja van Kempen een toelichting op de verwachte veranderingen in het Landelijk Opleidingsplan (LOP). Er is volop gelegenheid om vragen te stellen, en we nemen alvast een kijkje in de conceptversie van de vernieuwde KPB’s waar jullie later mee gaan werken.

In de avond volgt een intervisiesessie, begeleid door opleiders van NSPOH. Deze intervisie maakt gebruik van de Balint‑methode en richt zich op uitdagingen in de begeleiding van aios. Deelname aan deze praktijkopleidersbijeenkomst is geheel kosteloos.

Docenten

Ralph Hackmann

Instituutsopleider NSPOH

Tanja van Kempen

Onderwijskundige / projectleider LOP

Rooster

Datum Starttijd Eindtijd Onderwerp Locatie
12 mei 2026 16:00 18:00 Praktijkopleidersbijeenkomst Afstandsonderwijs Zoom 6
12 mei 2026 19:30 21:30 Intervisie Afstandsonderwijs Zoom 6